Proč Airbnb doporučuje nízké ceny?

Jistě jste si všimli, že byt je možné většinu času pronajímat za výrazně vyšší ceny, než jaké doporučuje Airbnb. Má to logiku, není v přímém zájmu Airbnb, aby ceny na portálu byly co nejvyšší, naopak, ubytování chtějí mít kvůli strmějšímu růstu počtu uživatelů co nejdosažitelnější. To ale zase nekoresponduje s vaším zájmem co nejvíce vydělat. Naše služba je zaměřena na výrazný nárust vašeho výdělku!

Dynamické určování ceny pronájmu

Poptávka po pronájmech se pro různé oblasti v čase liší. Na cenu může působit hned několik faktorů. Ovlivňuje ji den v týdnu, sezónnost, státní svátky, koncerty, sportovní utkání a jiné události v okolí. V neposlední řadě je zde také vliv konkurence. Máte čas všechny tyto faktory sledovat a trávit hodiny ruční aktualizací cen? Naše platforma se postará o to, aby vaše cena byla vždy optimální. Vaše příjmy se tak mohou výrazně zvýšit!

Analýza konkurence v reálném čase

Porovnejte svůj byt s konkurencí. Není cena vašeho pronájmu příliš nízká nebo naopak vysoká? Zjistěte, jakou cenu mají podobné byty v okolí. Podívejte se na jejich obsazenost, hodnocení a mnoho dalšího. Veškerá data jsou neustále aktualizována, přehled pro váš byt zobrazíte jedním kliknutím.

Kompletní přehled trhu

Získejte přístup k online statistikám realitního trhu ve vašem městě. Nikdo jiný vám nenabídne aktuálnější a přesnější data. Bezplatně můžete procházet základní statistiky pro kterékoli z podporovaných měst. Navíc ale získáte přístup také k prémiovým statistikám města, ve kterém pronajímáte svůj byt.

Zobrazit statistiky pro Prahu

Vyzkoušejte službu na 14 dní zdarma

Po dobu prvních 14 dní můžete službu využívat zcela zdarma. Není nutné zadávat žádné platební údaje. Během zkušebního období získáte neomezený přístup ke všem funkcím a přehledům.

Jak začít? Je to velmi jednoduché:

  1. Zaregistrujte se a přidejte si svůj Airbnb účet.
  2. Vyberte si vhodnou cenovou strategii pro váš byt a zapněte synchronizaci cen.
  3. Určování ceny nechejte na nás.

Zaregistrovat se