Časté dotazy

Jak to funguje?

Pokud pronajímáte svůj byt na Airbnb, tak určitě víte, že je poměrně komplikované najít optimální cenovou hladinu. Ceny pro jednotlivé dny je navíc vhodné občas upravovat.

S optimalizací ceny Vám můžeme snadno pomoci. Jak je to možné? Dokonale totiž známe Vaši konkurenci, v reálném čase totiž monitorujeme celý okolní realitní trh.

Jak začít? Je to velmi jednoduché:
  1. Přidejte si svůj Airbnb účet.
  2. Vyberte si vhodnou cenovou strategii pro Váš byt.
  3. Určování ceny nechejte na nás!

Na Airbnb se přihlašuji přes Facebook nebo Google. Jak mohu přidat svůj účet na PronajmuSe.cz?

Pokud se ke svému účtu na Airbnb přihlašujte přes Facebook nebo Google, je nejprve nutné si na Airbnb nastavit své heslo.

Heslo si můžete vytvořit následujícím způsobem. Odhlaste se z Airbnb a přejděte k přihlášení. Dále pokračujte kliknutím na odkaz Zapomenuté heslo a postupujte dle uvedených instrukcí.

Bližší informace k tomuto tématu naleznete také přímo v nápovědě Airbnb zde: https://www.airbnb.com/help/article/76


Mám možnost do cen zasahovat?

Samozřejmě. Sami si můžete určit preferovanou částku i meze, ve kterých se má cena pohybovat. Pro pokročilé uživatele nechybí možnost výběru konkrétních faktorů i úprava jejich parametrů. Potřebujete-li pro určitý den nastavit přesnou cenu, lze ji snadno zafixovat.


Mám na výběr více cenových strategií pro určování ceny?

Ano, pro dynamické určování ceny pronájmu si můžete vybrat jednu ze dvou strategií.

Faktory - Cena je dynamicky určována na základě faktorů. Cena bude reagovat na vlivy jako je sezónnost, den v týdnu, státní svátky, události v okolí a další, které si vyberete.
Typický požadavek: Chci vyšší ceny o víkendu a o svátcích nebo v termínech, kdy se v blízkosti pořádají významné akce.

Konkurence - Vaše cena bude přímo reagovat na ceny okolní konkurence. Jednoduše zvolíte preferovanou konkurenční cenovou hladinu a Vaše cena ji bude dodržovat.
Typický požadavek: Chci být levnější než 70% konkurence.